•   "Kararlılık, azim ve direnç sizi baÅŸarıya götürür."
  •   "Gerçeklerin peÅŸinde koÅŸmak yürek ister."
  •   "Hayatta en çok sevmediÄŸim ÅŸeylerden biri sürekli söylenen insanlardır."
  •   "Önemli olan vücudunu kullanabilmen deÄŸil, doÄŸru iÅŸlerde kullanabilmendir."
  •   "Aradığın ÅŸey sadece aÅŸk olmamalı eÄŸer öyle ise küçük tatlarla yetinmek zorunda kalırsın."

Çağatay Toksözoğlu

1989 yılında Samsun/Havza'da doğdum. Trabzon'un ilçesi olan Of'ta geçirdiğim ilk üç-dört yıldan sonra ilkokul ve ortaokulu bitirene kadar Edirne'de yaşadım. Lise çağlarına geldiğimde ise taşı toprağı altın denilen İstanbul ile tanıştım. Üniversiteyi zaman kaybetmeden okumak için Bulgaristan'nın başkenti olan Sofya'da ki Sofya Teknik Üniversite'sine gittim. "Computer Science" adlı bölümde bilgisayar mühendisi olmak için toplam 4 sene ve bunun haricinde 1 sene de hazırlık okudum.

Üniversite öncesi ve zamanında Trendshow'da Trendsetter olarak çalıştım ve organizatörlük işlerinide yüklenerek 3 sene boyunca değişik deneyimler elde ettim. Üniversite hayatımın son senesi olan 2012 yılında Microsoft Bulgaristan'da Öğrenci Partner olmayı başardım. Çeşitli aktivitelere katıldım, uygulama geliştirdim, ürün tanıttım ve kendimi Microsoft Teknolojileri üzerinde geliştirmeye devam ettim.

Bir yandan meslek edinme çabaları içerisinde iken diğer yandan meslek haricinde müzik ile de aktif olarak uğraştım. Bugüne kadar 100'den fazla çeşitli türlerde müzik eseri sahibiyim. Teknoloji ile ilgili gelişmeleri merakla takip ediyor ve yenilikçi fikirlerimi de aynı zamanda hayata geçirmek için elimden geleni yapıyorum. 

"Sizlere bütün bir hayatım boyunca yaptıklarımı, yapacaklarımı ve yapmaya çalıştıklarımı sunmak için buradayım."

Etiketler : Etiket Yok
Sosyal Demokrasi : Kategorilenmemiş
Yorumlar : 0 Yorum Yorum Yaz

Yorumlar

Yorum Eklenmemiş...
Was a Microsoft Student Partner